Αετοί Βέροιας 2019/2020 

Ζησιός Αλέξανδρος

3

Τρομπούκης Μάριος

4

Αναστασιάδης Βασίλης

5

Σιδηρόπουλος Λάζαρος

6

Γκεκόπουλος Κων/νος

8

Γκανάς Βασίλης

9

Καπνάς Κώστας

10

Σταυρουλάκης Μανώλης

12

Αλευρίδης Ιωάννης

14

Μαραπίδης Κώστας

16

Κουσιάντζας Κώστας

23

Γιαννουζάκος Γιώργος

40

Γαβριηλίδης Αργύρης

77

Ιωσηφίδης Μάκης

99

Τυριακίδης Ιορδάνης

Προπονητής

Κασάπης Κώστας

Βοηθός Προπονητή

Ιατρού Σάκης

Γενικός Αρχηγός

Τζιουμάκης Ιωάννης

Γυμναστής

Στογιάννος Σωτήρης

Συνεργάτης

3. Αλέξανδρος Ζησιός, 1.89, G (21/01/1992)
4. Μάριος Τρομπούκης, 1.87, G, (05/10/1992)
5. Βασίλης Αναστασιάδης, 1.97, SF (07/09/1995)
6. Λάζαρος Σιδηρόπουλος, 1.80, PG (19/07/1997)
8. Κώστας Γκεκόπουλος, 1.95, C (04/08/1990)
9. Βασίλης Γκανάς, 1.82, G (27/08/1985)
10. Κώστας Καπνάς, 1.73, G, (11/09/1995)
12. Μανώλης Σταυρουλάκης, 1.97, G (27/08/1985)
14. Ιωάννης Αλευρίδης, 2.00, PF (07/03/2001)
16. Κώστας Μαραπίδης, 1.87, G (27/02/1984)
23. Κώστας Κουσιάντζας, 2.07, C (09/01/1995)
40. Γιώργος Γιαννουζάκος, 1.98, PF (30/05/1975)
77. Αργύρης Γαβριηλίδης, 1.81, G (04/11/2001)
99. Μάκης Ιωσηφίδης, 1.92, G (20/07/1979)

Προπονητής : Ντάνης Τυριακίδης
Βοηθός Προπονητή : Κώστας Κασάπης
Γυμναστής/Υπεύθυνος Φυσ.Κατάστασης : Γιάννης Τζιουμάκης
Γενικός Αρχηγός / Έφορος : Σάκης Ιατρού
Συνεργάτης: Σωτήρης Στογιάννος

4. Παναγιώτης Τσιμτσιρίδης (03/12/1981)
5. Άλκης Χρήστου (24/04/1993)
6. Κώστας Κασάπης (07/12/1976)
7. Δημήτρης Παπαδόπουλος (05/09/1979)
8. Κωνσταντίνος Γκεκόπουλος (04/08/1990)
9. Γιάννης Παπαδόπουλος (11/09/1979)
10. Χαράλαμπος Χρυσάφης (20/01/1984)
11. Γιώργος Πάππου (19/07/1985)
12. Σωκράτης Χατζηχαρίσης (02/01/1992)
13. Σάκης Ιατρού (09/08/1974)
14. Κοσμάς Ιωσηφίδης (20/07/1979)
15. Γιώργος Βλαχάκης (26/12/1983)
16. Αργύρης Γαβριηλίδης (04/11/2001)

Προπονητής : Ιορδάνης Τυριακίδης (08/09/1973)
Γυμναστής : Γιάννης Τζιουμάκης (12/01/1975)

1. Παναγιώτης Τσιμτσιρίδης (03/021981)
2. Κοσμάς Ιωσηφίδης (20/07/1979)
3. Παναγιώτης Σιστάκος (08/07/1983)
4. Στέλιος Ουζούνης (13/02/1989)
5. Κωνσταντίνος Γκεκόπουλος (04/08/1990)
6. Γιώργος Βλαχάκης (26/12/1983)
7. Χαράλαμπος Χρυσάφης (20/01/1984)
8. Κωνσταντίνος Γαβριηλίδης (04/11/1996)
9. Γιώργος Πάππου (19/07/1985)
10. Μιχάλης Κλωνάρας (13/07/1973)
11. Ηλίας Ντιπτένης (1979)
12. Κώστας Τζίμος (17/06/1984)
13. Κώστας Κασάπης (07/12/1976)

Προπονητής : Ιορδάνης Τυριακίδης (08/09/1973)
Γυμναστής : Γιάννης Τζιουμάκης (12/01/1975)